🖊پیام تبریک فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای ۱۵ خرداد و عضو شورای اسلامی شهر کاشان

🇮🇷بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه همه با بیداد گران است بسیجیان بلند همتانی که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه‌های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن کردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است «بسیج حقیقت، مظهر یک وحدت مقدس، میان افراد ملت است.

بسیج، یعنی همین پایگاه های مقاومت و همین نیروهای جوان و پرشور انقلابی، بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت بدون شک فراگیر شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگی و رشد آفرینی است در ذهن همه افراد جامعه حرکتی هم سو را به دنبال خواهد داشت و همین تفکر است که فعالیت‌های اقتصادی، پیشرفت های نظامی، دستاوردهای علمی و …. را ترمیم و ارتقا داده است.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطرات شهدا و ایثارگران بسیجی در سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمام بسیجیان و مخلص ایران اسلامی و همکاران خود در شهرداری کاشان تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای همه بسیجیان غیور سعادت، سربلندی و دوام توفیق مسئلت می نمایم

🇮🇷 مهدی نادعلی فرمانده پایگاه بسیج و عضو شورای اسلامی شهر کاشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp