نماینده ولی فقیه در کاشان: درخشش ایران در دنیا ناشی از تفکر بسیجی است

نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن تاکید بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ بسیجی در کشور گفت: درخشش ایران در دنیا ناشی از تفکر بسیجی است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی شامگاه جمعه در یادواره شهدای جهادگر منطقه کاشان، آران‌و بیدگل، بادرود و نطنز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهادگر اظهار داشت: اگر امروز اعتلای نظام وجود دارد و دشمن جرات تعرض ندارد به دلیل همین خون‌هایی است که به پای نظام و انقلاب ریخته شده است.

وی ضمن اشاره به خدمات رزمندگان جهادگر در دفاع مقدس افزود: سنگرسازان بی‌سنگر بهترین تعبیر برای رزمندگان جهادگر است؛ بسیج جزء زیباترین واژه‌ای است که در معارف دین و انقلاب و حتی افکار عمومی جلوه دارد و هم‌زمانی این یادواره و هفته بسیج را باید به فال نیک گرفت.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه برخورد رزمندگان با اسرای عراقی نمونه اخلاق مداری است، ابراز داشت: این موضوع به این دلیل است که فرمانده این انقلاب اسوه اخلاق‌مداری بود و از این‌رو حرکات خلاف شان و شخصیت رزمندگان از آنان به دور بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان: تنها با تفکر و روحیه بسیجی می‌توان مشکلات کشور را حل کردفرمانده سپاه استان گیلان: روحیه و تفکر بسیج موجب امیدافزایی در جامعه می‌شودفرمانده سپاه استان ایلام: بسیج با تفکر جهادی بر مشکلات غلبه می‌کند

وی ضمن اشاره به نمونه‌های اخلاق‌مدارانه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت: چگونه می‌توان از شهدا و رزمندگان جهادگر سخن گفت در حالی که تمامی وجود آنان پر از نور بود و اقداماتی انجام می‌دادند که در باور و تصور افراد عوام نیست.

سلیمانی با بیان اینکه شهدا به ویژه شهدای جهادگر محال است که فرشتگان نام آنان را از یاد ببرند، تصریح کرد: این رزمندگان و دلاور مردان جز فرار و گریز برای دشمن باقی نمی‌گذاشتند و هزاران اسیر در فتح خرمشهر گواه بر این موضوع است.

وی ضمن اشاره به تسلیم خاک ایران به دشمنان طی سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی بود که یک وجب خاک ایران به دست دشمن نیفتاد اما خاطرات غیرقابل انکار است که تمام دنیا علیه ایران هم‌پیمان شده بودند.

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به همکاری کشورهای مختلف با دشمن بعثی افزود: ایران امروز قدرتمند در دنیا می‌درخشد و این موضوع به برکت تفکر بسیجی است و از این رو لازم است این تفکر در کل کشور و دستگاه‌های مختلف نهادینه‌سازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp