مهندس نادعلی فرمانده پایگاه شهدای 15 خرداد شهرداری و عضو شورای اسلامی شهر کاشان به همراه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مهدی عباسی مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان در 23 دیماه سال جاری در ایستگاه ورزش صبحگاهی شهید حسین شکرریز حضور پیدا کردند.

‍ در این حضور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان عنوان کردند :

شهر سالم و شهروند سالم دو اصل جامعه امروز است که با ورزش تامین می‌شود

️این دیدار در راستای ایجاد تعامل و کیفیت بخشی به ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی و عصرگاهی انجام پذیرفت .

️ مهندس نادعلی فرمانده پایگاه شهدای 15 خرداد شهرداری و عضو شورای اسلامی شهر کاشان  در این ایستگاه ضمن خدا قوت به ورزشکاران و مربی این ایستگاه ورزشی، از اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان تقدیر کرد و گفت: سازمان برنامه‌های ورزشی خوبی به منظور کمک به همگانی شدن ورزش و ارتقاء سطح سلامت اجرا کرده است.

️مهدی نادعلی با تاکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی ورزشی مستمر در شهر، ترویج فرهنگ ورزش در جامعه را بسیار ضروری و راهکاری برای کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی دانست.

️رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان نیز در دیدار با ورزشکاران این ایستگاه ورزشی با بیان اینکه شهر سالم و شهروند سالم دو اصل جامعه امروز است که با ورزش تامین می‌شود بر نقش ورزش و اهمیت توسعه ورزش همگانی در مدیریت شهری تاکید کرد.

️محمدحسین واحدیان با تاکید بر اینکه فعالیت‌های ورزشی تفریحی موجب ایجاد نشاط و پویایی در جامعه می‌شود به نقش ورزش و اهمیت آن در سلامتی شهروندان اشاره و تحقق شعار شهر سالم – شهروند سالم را وابسته به اجرای فعالیت‌های ورزشی عنوان کرد.

️وی با بیان اینکه شهر سالم با داشتن شهروند سالم به وجود می‌آید و حضور افراد در عرصه ورزش با ارتقای سلامت جسم و روان به ایجاد جامعه‌ای سالم نیز منجر می‌شود، تصریح کرد: راه‌اندازی ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در سطح شهر موجب ترغیب شهروندان به ورزش کردن می‌شود.

️در ادامه این دیدار که با اجرای حرکات دسته جمعی و نرمش صبحگاهی همراه بود، مربی و ورزشکاران این ایستگاه ورزشی، مسائل و مشکلات مربوطه را بیان و خواستار حمایت جدی از ورزشکاران شدند .

️ایستگاه ورزش صبحگاهی شهید حسین شکرریز واقع در خیابان زیارتی با مربیگری محمد مشرقی روزهای زوج از ساعت ۶  تا  ۷ صبح بر پا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp