🔹دکتر حسن بخشنده امنیه شهردار کاشان و مهندس مهدی نادعلی عضو محترم شورای شهر و فرمانده پایگاه مقاومت شهدای 15 خرداد شهرداری در بیت خانواده معظم شهید محمد حمامی لتحری :

 

▫️ «محمد حمامی لتحری»، یکی از جلوه‌های آشکار دلدادگی و شیدایی اهالی دارالمومنین است آن هم متعلق به نقطه‌ای از کاشان بزرگ که صفا، صمیمیت و یکرنگی مردمانش عیان‌ترین خصلت مردمانش است. شهیدی که با تأسی به فرهنگ عاشورا و برای رسیدن به حیات جاودانه جان خویش را نثار معبود کرد.

▫️«حسن خلق»، «اراده قوی» و «ولایت‌مداری» صفاتی است که می‌تواند انسان را در مسیر صحیح زندگی هدایت کرده و او را به درجات ممتاز برساند.چنانکه شهید حمامی لتحری به چنین جایگاهی دست یافت.

 

◽️در این دیدار که علاوه بر شهردار کاشان، اعضای شورای اسلامی شهر و فرمانده پایگاه شهدای 15 خرداد و برخی از مدیران شهرداری حضور داشتند ضمن ادای احترام به روح بلند شهید حمامی لتحری، از خانواده ایثارگر این شهید والامقام تجلیل صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp