خرمشهر را خدا آزاد کرد » امام خمینی(ره)

تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که در هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است.
در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، نقطه عطفی است که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان شجاع و قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.
این فتح بزرگ، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار کشورمان و جلوه ای از ایمان، دینداری و مجاهدت های ملت قهرمان ایران است.
سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز به یادماندنی از «مقاومت، ایثار و پیروزی» ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.
سوم خرداد، یادآور دلاورمردی و ایثارگری شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خدایاوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر(ره) است که فرمود:« خرمشهر را خدا آزاد کرد.»
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن عملیات فتح خرمشهر و امام شهیدان، سالروز این نصر بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان کاشان و آران و بیدگل، خصوصاً خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان و ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده، و توفیق همگان را در مسیر پاسداشت از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان
فرمانده پایگاه بسیج شهدای ۱۵ خرداد شهرداری کاشان
مهدی نادعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp