جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های شهادت حضرت سلطانعلی بن باقر(ع)

در حضور نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان و با حضور فرمانده محترم پایگاه بسیج شهدای 15 خرداد شهرداری و جمعی از مدیران شهر برگزار گردید.

بزرگداشت علی بن محمد باقر(ع) در کاشان برگزار می شود با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان، اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز شهادت علی بن محمدباقر(ع) برگزار شد. با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان، اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز شهادت علی بن محمدباقر(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ در اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز شهادت علی بن محمدباقر (ع) در دفتر امام جمعه کاشان با تاکید بر پررنگ نمودن نقش مردم در برگزاری این مراسم، گفت: اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی، نقش مردم را بیش از مسئولان در این مراسم پر رنگ نماید.

وی، با تاکید بر تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان، حوزویان و دانشگاهیان برای برگزاری باشکوه‌تر سالروز شهادت علی بن محمد باقر (ع) گفت: حوزه علمیه کاشان به منظور تعظیم شعائر دینی برای آمادگی فکری مردم محتوای لازم را در اختیار هیأت مذهبی، مساجد و ادارات و موکب‌ها قرار دهد.

امام جمعه کاشان با تاکید بر اجرای «سرود نغمه سرخ شهادت» با همکاری شعرا در مراسم سالروز بزرگداشت علی بن محمدباقر (ع)، اظهار کرد: در سالروز شهادت آن حضرت، مراسم ویژه‌ای قبل از نماز جمعه در مصلای کاشان برگزار شود.

وی، با تاکید بر نصب المان حضرت علی بن محمد باقر (ع) در یکی از میادین بزرگ کاشان، گفت: المان این شهید بزرگوار باید برجسته‌تر از دیگر المان شهدای دارالمومنین در میادین بزرگ این شهر نصب شود.

وی، تشرف مقام معظم رهبری و آیات عظام به حرم علی بن محمدباقر (ع) اردهال کاشان را افتخار مردم این منطقه دانست و ادامه داد: باید تبلیغ بیشتری نسبت به این امامزاده و دیگر خاندان پیامبر به عمل آید.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه شیعه به برکت انقلاب اسلامی توانسته در جهان بدرخشد، گفت: باعث افتخار است که امروز نام شیعه به برکت امام امت و مقام معظم رهبری در بین تمام ملت‌های جهان به خوبی می‌درخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp