فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را به فرماندهان و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گویم.
گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تبریک اعیاد شعبانیه، روز پاسدار را به ملت شریف ایران به ویژه سبزپوشان و افتخار آفرینان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گویم.
سوم شعبان المعظم سالروز میلاد مسعود سرور آزادگان جهان حضرت امام حسین(ع) و چهارم شعبان ولادت با سعادت بزرگ جانباز تاریخ حضرت ابوالفضل العباس(ع) میباشد که حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب به میمنت و پاسداشت این ایام معظم از آنها به عنوان روز پاسدار و روز جانباز یاد کردند.
آسایش و آرامش امروز خود را مدیون جان فشانی بزرگ مردانی می دانیم که هشت سال دفاع مقدس، با اخلاص و با ایمان به خداوند متعال، غیورانه از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و آزادگی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و مفهوم آزادی و آزادگی را در فرهنگ لغت ایران اسلامی معنا بخشیدند.
بی‌تردید پاسداران انقلاب اسلامی سندی زنده از ترجمان ایثارگری و جان فشانی در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و به تعبیر مقام معظم رهبری شهیدان زنده هستند که در دفاع از اهداف نظام اسلامی جان‌فشانی می‌کنند و تأمین آسایش و امنیت پایدار در عرصه های گوناگون که امروز نصیب جامعه و ملت سرافراز ایران شده مرهون حماسه آفرینی ها و فداکاری های پاسداران سرافراز و ایثارگری جانبازان عزیز است که بستر و زمینه مناسب و لازم را برای خدمتگذاری دولتمردان و پیش برد اهداف و آرمان‌های بلند نظام فراهم می‌کنند و امروز نیز هم دوش ارتشیان غیور و نیروهای انتظامی مقتدر و کادر درمان کشور و مدافعان سلامت تلاش‌های ارزنده‌ای را انجام می دهند.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان
مهدی نادعلی
فرمانده پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد شهرداری کاشان

#شورای اسلامی شهر

#مهدی نادعلی

#فرمانده پایگاه بسیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp