‌‌عضو شورای اسلامی شهر و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای 15 خرداد شهرداری کاشان :

الزام بازنگری در ساختار خدمات شهری با محوریت نواحی و مناطق

️مهدی نادعلی،  در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر، شنیدن صدایی واحد از هر سیستم و مجموعه‌ای یک الزام خواند و بیان کرد: اعضای هر سازمان یا نهادی به ویژه همانند شهرداری باید یک خط مشی و نگاه را دنبال کرده تا به هدف مطلوب دست یابند.

️وی، پاسخگویی را وظیفه هر مسئول و مدیری در هر جایگاهی دانست و گفت: علاوه بر این رویکرد، باید از طریق نظرسنجی، دغدغه افکارعمومی در فعالیت‌ها و اقدامات در دستور کار مدیران شهری قرار گیرد.

️رئیس کمیسیون خدمات شهری  و محیط زیست شورا، بازنگری در ساختار خدمات شهری را یک الزام قلمداد و تصریح کرد: این اقدام باید مبتنی بر رویکرد ناحیه‌محوری و منطقه‌محوری بوده و اختیارات متولیان خدمات شهری در نواحی و مناطق را متناسب با مسائل و دغدغه‌های آنان گسترش دهد.

️نادعلی، تسریع در انجام پروژه‌های شهری، تقویت نظارت در هنگام اجرای پروژه‌ها، ایجاد منابع درآمد پایدار و…را از دیگر مواردی برشمرد که می‌تواند در افزایش کارآمدی مدیریت شهری، ارتقای رضایت‌مندی مردم و کاهش مشکلات مالی شهرداری بسیار موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp