گزارش تصویری :

اردوی زیارتی، فرهنگی قم _ جمکران ویژه بانوان شهرداری برگزار شد

اردوی فرهنگی، زیارتی قم _جمکران با حضور بانوان شهرداری کاشان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه «سلام‌الله علیها» و دهه کرامت به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای ۱۵ خرداد و با مشارکت امور بانوان شهرداری کاشان،از سفر به مسجد جمکران آغاز شد و با زیارت حرم حضرت معصومه «سلام‌الله علیها» همراه با نماز مغرب و عشاء به پایان رسید.

مهدی نادعلی مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهدای ۱۵ خرداد شهرداری کاشان، هدف از برگزاری اردوی یکروزه فرهنگی، زیارتی را ایجاد نشاط معنوی، ارتقای باورهای دینی، تاثیر اردوی زیارتی در انجام فرائض واجب دینی عنوان کرد.

نادعلی اظهار داشت: اردوهای زیارتی وتشرف به اماکن مقدس به ویژه زیارت قبور مطهر ائمه اطهار (ع) از اموری است که در منابع اسلامی بدان بسیار سفارش شده است و آن به خاطر اثرات عمیق و اساسی و معنوی خاصی است که در روح و روان انسان به خصوص نوجوانان وجوانان ایجاد می‌کند و رفتار و شخصیت او را تحت شعاع قرار می دهد و ایمان و معنویت را در قلب او استوار می سازد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای ۱۵ خرداد شهرداری کاشان، اهمیت تحول در رفتار، ارتباط خوب، امیدواری در زندگی، امنیت روانی، داشتن الگوی راستین وکامل، عزت دنیوی و اخروی و نتایج آن را ازدیگر اهداف این اردوی زیارتی دانست.

این اردوی زیارتی با حضور حدود 40 نفر از بانوان شهرداری کاشان برگزار شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp